Akova Altyapı 2005 yılından bu yana Kocaeli'de bir çok projeye çözüm ortağı olmuştur. 

Akova Altyapı olarak; müşteri memnuniyetini, şirket geleceğinin güvencesi olarak benimseyerek, tüm kaynaklarımızla, tercih edilir ve güvenilir bir şirket olmayı hedefliyoruz. 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İSU, İller Bankası, Körfez Belediyesi, Bolu Belediyesi, Başiskele Belediyesi gibi büyük çaplı belediyelerin çözüm ortağı olmuş şirketimiz, attığı sağlam temeller ve dürüstlük ilkesiyle yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Her biri alanında bireylerden oluşan Genel Merkez, Şube, Şantiye Depo, dizayn ve teknik ekibi oluşturan Mühendisleri ve tecrübeli ekibi ile hızlı ve kaliteli iş yapma anlayışını benimsemektedir. Şirket personeli tecrübeli, kalifiyeli, yaptığı işi önemseyen, benimseyen, her zaman motivasyonu yüksek elemanlardan oluşmaktadır.

İlke olarak benimsediğimiz yüksek iş kalitesi ile söz ve taahhütleri eksiksiz yerine getirerek, şirketi bugünkü konumuna getirmiştir.

AKOVA ALTYAPI
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
Akova Altyapı vizyon olarak, yapı sektöründe bölgesel düzeyde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş hacminde yapı ve teknik açılarından gelişmiş projeler yapan bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemektedir.
350
Personel
38
Proje Teslimi
13Yıllık
Tecrübe