Vizyon ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Akova Altyapı vizyon olarak, yapı sektöründe bölgesel düzeyde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş hacminde yapı ve teknik açılarından gelişmiş projeler yapan bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemektedir. Her zaman çevreye uyumlu, yaptığını bilen, kaynaklarını ölçülü olarak kullanan, hızlı hareket eden ve çabuk çözümleyen bir yapıyı yakalamak ve sürdürmektir.

 

Misyonumuz

Akova Altyapı; yapılara görsel, işlevsel ve dayanım kalitesi kazandırmayı, müşteri şartları ile yasal ve teknik şartlara uygun güvenilir yapıların altyapısını inşa etmeyi misyon edinmiştir. Kalite ve gelişim odaklı bir strateji ile şirketimizin sürekliliğini için gerekli olan her türlü unsuru temin ederek büyümeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket ederek, özel ve tüzel kişilerin talep ve beklentilerinin her zaman üst düzeyde olmasını, şartnameye en uygun malzeme ile en avantajlı koşul ve sürelerde sunmaktır. Bununla birlikte çalışanlarımızı sevincimize ortak ederek, sürekli gelişme içerisinde ve süreçleri iyileştirmek sağladığı avantaj ve birikimleri rekabet ortamında değerlendirmektir.

AKOVA ALTYAPI
ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
Akova Altyapı vizyon olarak, yapı sektöründe bölgesel düzeyde gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği iş hacminde yapı ve teknik açılarından gelişmiş projeler yapan bir şirket olmayı vizyon olarak benimsemektedir.
350
Personel
38
Proje Teslimi
13Yıllık
Tecrübe